انتخاب کاغذ دیواری برای فضاهای کوچک

چیدمان گیاهان در دکوراسیون منزل

با توجه به شرایطی که این یک سال اخیر در کل جهان ایجاد شده است، افراد مجبور هستند که بیشترین زمان خود را در خانه بگذرانند و چه بسا افرادی هستند که تغییر شغل داده‌اند و شغل‌هایی را انتخاب کرده‌اند تا بتوانند آن را در خانه انجام دهند. با توجه به این شرایط خیلی اهمیت دارد که به نحوه دکوراسیون خود در خانه توجه کنید. انتخاب کاغذ دیواری مناسب با رنگ عالی، انتخاب کف پوش‌هایی از جمله موکت، لمینیت و... با رنگ‌ها و طرح‌هایی زیبا و منحصر به فرد و در عین حال انتخاب یک چیدمان عالی بدون شک در حس و حال خانه و روحیه شما موثر خواهد بود.

شما با مراجعه به سایت پالاز موکت می‌توانید انواع رنگ‌ها و مدل‌های مختلف کاغذ دیواری و کف پوش را متناسب با دکوراسیون مورد نظر خود انتخاب کنید. این موضوع خیلی اهمیت دارد که رنگ ‌هایی که انتخاب می ‌کنید به طور کامل با چیدمان خانه شما هماهنگ باشد تا بتوانند یک فضای آرام و در عین حال شیک را در خانه تان ایجاد کنند.

از طرفی استفاده از گیاهان یکی از بهترین ایده‌هایی است که می ‌توانید در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید و از طرفی دیگر تزئین منزل با گیاهان فواید مختلفی دارد. گیاهان از طریق فتوسنتز اکسیژن اضافی تولید می کنند، به کاهش استرس کمک می کنند و حتی اگر آن ها را روی میز کار یا دفتر خانه خود قرار دهید، می توانند میزان کارایی شما را در زمنیه کاری افزایش دهند و موجب شوند که با ذهنی باز ایده‌های بهتری را برای کار خود بپرورانید. نحوه دکوراسیون خانه شما با گیاهانتان بستگی به انتخاب نهایی شما دارد ولی در این مقاله تلاش شده است که به شما چندین ایده ارائه شود تا بهتر بتوانید نحوه تزیین خانه تان را انتخاب کنید.

استفاده از گیاهان رونده

می‌توانید یکی از دیوارهای خانه تان را انتخاب کنید و برای زیبا‌تر شدن آن یک قفسه کتابخانه در آن طراحی کنید و سپس با گیاهان رونده کل قفسه را تزیین کنید و اگر مسیر رشد آن ها را به درستی مشخص کنید، به طور حتم بعد از مدتی یک دیوار سبز دارید. با این روش می ‌توانید یک دکوراسیون بی نظیر برای خود ایجاد کنید.

 

 

استفاده از چیدمان جنگلی

اگر علاقه مند هستید تا زمانی که در خانه خود هستید، احساس کنید که به طور کامل در دل طبیعت قرار دارید، بهترین گزینه انتخاب گیاهانی است که دارای برگ‌های بزرگ و شلوغ هستند که حجم وسیعی از منزل را اشغال کنند. حتی شما می ‌توانید با استفاده از رنگ‌ های دیگر در کاغذ دیواری، کف پوش و ... فضایی جذاب، بهاری و دکوراسیونی بی نظیر ایجاد کنید. پالاز موکت تلاش کرده است که با ارائه رنگ ‌های مختلف به شما کمک کند تا بتوانید آپشن‌های انتخاب بیشتری را در دست داشته باشید.

 

 

استفاده از سبک گرمسیری

اگر علاقه مند هستید که زمانی که در خانه خودتان سپری می کنید، احساس کنید که در یک فضای گرمسیر هستید، بهترین گزینه انتخاب گیاهانی است که دارای برگ‌ های بزرگ و طولانی هستند و در عین حال نیاز است که از کاغذ دیواری با رنگ های گرم و تابستانی استفاده کنید. پالاز موکت رنگ‌های گرم با استایل تابستانی بسیاری را در اختیار شما قرار داده است که کافی است فقط به سایت پالاز مراجعه کنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک دکوراسیون عالی برای منزل خود ایجاد کنید.

 

 

استفاده از گیاهان آویز

اگر سقف خانه شما بسیار بلند است و در عین حال فضای خالی بسیاری از خانه شما را اشغال کرده است، این مقاله به شما توصیه می‌کند که برای یک دکوراسیون جذاب لازم است که از گیاهان آویز استفاده کنید. از این سبک از گیاهان در بازار فراوان است و به راحتی می توانید آن ها را تهیه کنید، کافی است که فقط اندکی زمان صرف کنید تا بتوانید این چنین گیاهان را که به صورت آویز و بلند هستند را برای خانه خودتان مهیا کنید.

 

 

نحوه تزئین با گیاهان

هنگامی که تصمیم دارید خانه خودتان را با گیاهان تزیین کنید و یک دکوراسیون هیجان انگیز برای اتاق خود ایجاد کنید، باید به یک سری نکات توجه کنید. علاوه بر ظاهر آن ها در خانه، شما باید مراقبت و شرایط زندگی گیاهان را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، بعضی از گیاهان نور کم را تحمل می کنند و در برخی مناطق مانند حمام شما رشد می کنند، در حالی که برخی دیگر برای رشد به لبه کناری پنجره شما نیاز دارند. در ادامه به چند نکته دیگر در هنگام انتخاب گیاهان اشاره می‌ شود:

انتخاب گیاهان دارای برگ های رنگارنگ

به رنگ گیاهانی که انتخاب می کنید توجه کنید. برای ایجاد یک طراحی زیبا، منسجم و دکوراسیون بی‌نظیر، گیاهانی را کنار هم قرار دهید که برگ های آن ها همرنگ است. ولی اگر به دنبال تنوع در طراحی خود هستید، بهتر است به سراغ گیاهانی بروید که شاخ و برگ آن ها دارای رنگ های مختلف است.

انتخاب گلدان های تزئینی

همان طور که انتخاب رنگ برگ گیاهان می‌تواند در کوراسیون شما تاثیر بسیاری بگذارد، پس باید در انتخاب رنگ گلدان ها نیز دقت کنید و بر اساس سلیقه و رنگ دیگر وسایلتان مانند کاغذدیواری و کف پوش رنگ‌های مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال می توانید از گلدان هایی با رنگ و جلای مشابه استفاده کنید تا چیدمان آن به صورت یک دست در بیاید و یا می توانید تمام گلدان های مورد علاقه خود را از مواد و رنگ های مختلف انتخاب کنید.

برای انتخاب یک رنگ مناسب در چیدمان گیاهان در دکوراسیون منزلتان می‌ توانید از روانشناسی رنگ‌ها استفاده کنید. به طور مثال رنگ سبز یکی از رنگ‌های خنثی است که می‌توانید آن را با دیگر رنگ‌های گرم مانند قرمز یا نارنجی ترکیب کنید تا فضایی گرم و صمیمی برای خود ایجاد کنید. اگر علاقه مند هستید تا برای دکوراسیون منزل خود از بهترین رنگ‌ها در چیدمان گیاهان و وسایل خود استفاده کنید، به شما توصیه می ‌کنم که مقاله‌های مربوط به روانشناسی رنگ‌ها را مطالعه کنید.

 

 

در این مقاله تلاش شد به اهمیت دکوراسیون به ویژه چیدمان گیاهان در خانه اشاره شود. در واقع با توجه به شرایط فعلی جهان، اکثر انسان‌ها مجبور هستند که بیشتر وقت خود را در خانه بگذرانند، پس ایجاد یک دکوراسیون بی‌ نظیر با ترکیب رنگ‌ های عالی در کنار یک چیدمان عالی گیاهان می ‌تواند بهترین ایده برای ایجاد یک فضای آرام و در عین حال جذاب برای شما باشد. پالاز موکت تلاش دارد که در این زمنیه شما را همراهی کند و کاغذ دیواری و کف پوش‌ها در انواع و رنگ‌ها متنوع در اختیار شما قرار دهد.

آخرین مطالب بلاگ

عواملی که قیمت لمینیت را تحت تاثیر قرار می‌دهند

امروزه اکثر مردم به فکر راه‌هایی برای تغییر دکوراسیون‌ منزلشان هستند اما به راستی چه تغییری می‌توانند فضای درونی منزل را به کلی دگرگون‌ کند؟ از آنجایی که کفپوش‌ها بیشترین سهم را در فضای یک ساختمان دارند و فضای بزرگی در هر منزل اختصاص به کف‌پوش دارد، اغلب مردم به سراغ تعویض کفپوش‌ها می‌روند. ابتدا باید در نظر داشت که چه نوع کفپوشی برای استفاده کم هزینه و به صرفه‌تر می‌باشد؟با توجه به آمار و تحقیقات...

مشاهده بیشتر >

ضخامت لمینیت ها

ضخامت لمینیت‌ها مهم‌تر از طرح و رنگ آن هاست. کفپوش لمینیت در انواع طرح‌های چوب های درختان تولید میشوند. ضخامت لمینیت‌های که در بازار جهانی موجود هستند عبارتند از: ۷میلی متر، ۸ میلی متر، ۱۰ میلی متر، ۱۲ میلی متر و ۱۵ میلی متر. شاید برای شما سوالی به وجود بیاید که این تفاوت ضخامت‌‌ها به چه دلیل است؟ ساخت و تولید لمینیت‌ها یک فرایند چهار لایه است که شامل: لایه هسته، لایه زیرین، لایه دکور و لایه پوششی...

مشاهده بیشتر >

چرا لمینیت صدا می دهد؟

قطعا تا کنون درباره‌یِ صدا دادن پارکت‌های چوبی یا لمینیت‌ها شنیده‌اید و در خرید آن‌ها دچار دودلی شده‌اید. به نظر شما علت اصلی صدا دادن لمینیت‌ها در چیست؟ آیا همه کفپوش‌های لمینیت‌ بعد از مدتی دچار این مشکل می‌شوند؟ سوالاتی از این قبیل که مطرح‌ شد ممکن است سوال خیلی از شما‌ها باشد؛ اما اگر تا به حال به سراغ پاسخ این سوالات نرفته اید پس بهتر است تا پایان مقاله با ما‌ همراه باشید که تا حدودی ابهامات ...

مشاهده بیشتر >

آموزش اندازه‌گیری کف برای خرید لمینیت

همان طور که می‌دانید قبل از خرید پارکت‌های لمینیت باید با دقت مکان مورد نظر را اندازه‌گیری کرد. اندازه‌گیری باید دقیق باشد و تمامی نکات لازم در آن رعایت شود. اگر شما یک اندازه‌گیری دقیق داشته باشید پارکت لمینیت شما بسیار زیبا دیده می‌شود. اگر شما قصد دارید که پارکت لمینیت خود را سفارش دهید، باید قبل از خرید، متراژ مورد نظر خود را اندازه‌گیری کنید.اندازه‌گیری کف محل مورد نظر کار بسیار راحتی می‌باشد...

مشاهده بیشتر >

ثبت نظر جدید


logo-gray
امروزه به دلیل مشغله فراوان و صرفه جویی در زمان، امکان خرید به صورت آنلاین، یکی از ملزومات زندگی محسوب میگردد.به این منظور سایت پالاز آنلاین در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات فروش و با هدف سهولت انتخاب و خرید محصولات پالاز برای مشتریان راه اندازی شده است.
logo-samandehi
پالاز آنلاین

    شعب :

    خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر نبش کوچه حافظی پلاک1719 مجتمع الماس هوم سنتر خانه پالاز شریعتی

    نمایش روی نقشه ارتباط با تلگرام ارتباط با واتس اپ
    کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است.