کاغذ دیواری راه راه یا گلدار و تاثیر آن در دکوراسیون

کاغذ دیواری راه راه یا گلدار و تاثیر آن در دکوراسیون

کاغذدیواری می تواند فضای یک خانه قدیمی و تکراری را به یک فضای جدید و جذاب تبدیل کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به سایت ها و فروشگاه های کاغذ دیواری رفته و یکی از آن کاغذ دیواری های زیبا را سفارش دهید و با استفاده از آن دکوراسیون خانه خود را دگرگون کنید. اما پیش از هر گونه اقدامی شما نیاز به یک سری اطلاعات در رابطه با انواع کاغذ دیواری دارید. در این مقاله تلاش شده است، کاغذ دیواری راه راه و گلدار و تاثیر آن ها بر دکوراسیون بررسی شود.

طرح های متفاوت

از زمانی که کاغذ دیواری راه راه به بازار آماده است بسیاری از مشکلات طراحان دکوراسیون حل شده است چرا که این کاغذ دیواری ها یکی از بهترین مکمل های کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن هستند. همچنین برای ایجاد تنوع بیشتر، طراحان دکوراسیون کاغذ دیواری راه راه را با کاغذ دیواری گلدار و مدرن ترکیب می کنند.

جبران کمبود فضا

کاغذ دیواری راه راه به دو صورت عمودی و افقی نصب می شود. یکی از تاثیرهای کاغذ دیواری راه راه عمودی در دکوراسیون این است که موجب می شود که سقف خانه بلند تر دیده شود و کاغذ دیواری راه راه افقی در دکوراسیون موجب می شود که عرض خانه پهن تر دیده شود.

به عبارتی دیگر اگر خانه ای دارید که تناسب فضا در آن وجود دارد، مثلا سقف بسیار بلندی دارد ولی  پهنای دیوارهای آن بسیار باریک است، می توانید با استفاده از کاغذ دیواری راه راه افقی این تناسب دیداری را ایجاد کنید به این صورت که سقف کوتاه تر دیده شود و پهنای دیوارها عریض تر نشان داده شود.

 

 

 

در واقع یک الگوی مشخص مدام در یک کاغذ دیواری تکرار می شود، یک خطای دید انسانی ایجاد می کند که به این صورت طراحان دکوراسیون می توانند مشکل کمبود فضا را جبران کنند.

از تاثیرات کاغذ دیواری گل دار با طرح شلوغ در دکوراسیون این است که موجب می شود شما دچار خطای دید شوید و فضا را کوچکتر ببینید. در صورتی که فضا خانه شما کوچک است و همچنان اصرار دارید تا از کاغذ دیواری گل دار با طرح شلوغ استفاده کنید، توصیه مقاله به شما این است که سعی کنید وسایل خانه را هر چه ساده تر با طرح های ملایم مهیا کنید تا تعادل در فضا حفظ شود.

ایجاد فضایی رسمی

از دیگر تاثیرات کاغذ دیواری راه راه عمودی در دکوراسیون این است که می تواند یک فضای رسمی برای شما ایجاد کند. پس این مقاله به شما توصیه می کند که از این نوع کاغذ دیواری در دکوراسیون فضاهای اداری استفاده شود و در فضاهای خودمانی مانند خانه استفاده نگردد.

همچنین از دیگر تاثیرات کاغذ دیواری راه راه عمودی در دکوراسیون این است که می تواند فضایی رسمی و در عین حال با شکوه برای شما ایجاد کند. برای چنین فضایی فقط کافی است که کاغذ دیواری راه راهی انتخاب کنید که یک رنگ آن تیره باشد و رنگ دوم آن روشن باشد و این ترتیب در کل کاغذ دیواری تکرار شده باشد.

در صورتی که می خواهید از کاغذ دیواری راه راه تیره در فضایی که نورگیر کمی دارد، استفاده کنید بهتر است از طرح هایی استفاده کنید که رنگ تیره آن به نسبت رنگ روشن آن عرض و پهنا کمتری داشته باشد.

تاثیر کاغذ دیواری راه راه افقی در دکوراسیون این است که می تواند فضایی رسمی ایجاد کند البته به شرط اینکه کاغذ دیواری انتخاب کنید که دارای خطوط پهن و عریضی باشد.

ایجاد فضایی خودمانی

از تاثیرات کاغذ دیواری گل دار در دکوراسیون این است که می توانید فضایی خودمانی و صمیمی در محیط ایجاد کنید به خصوص اگر از رنگ های گرم و شاد استفاده کنید.

 

 

ایجاد هارمونی

شما با استفاده از ترکیب رنگ های مانند نقره ای، یاسی، کرم، سبز و قهوه ای می توانید یک فضای هارمونی عالی ایجاد کنید. در واقع طراحان دکوراسیون با استفاده از ترکیب رنگ های مشخص در کاغذ دیواری های راه راه نه تنها تعادل را در فضا ایجاد می کنند بلکه فضایی شاد را برای شما به ارمغان می آورند.

افزایش جلوه دیداری وسایل خانه

از دیگر تاثیرات کاغذ دیواری راه راه در دکوراسیون این است که می تواند جلوه های وسایل خانه را چندین برابر کند. شما فقط کافی است که رنگ کاغذ دیواری راه راه خود را متضاد با وسایل خانه تان انتخاب کنید، سپس می توانید تاثیر آن را بر میزان جلوه مبل، تخت خواب، وسایل دکوری و عتیقه، پرده ها و ... ببینید.

ایجاد نور بیشتر

از دیگر تاثیرات کاغذدیواری راه راه و گل دار با رنگ پس زمینه روشن در دکوراسیون این است که اگر نور خانه شما کم است، شما می توانید کاغذ دیواری راه راه و گل دار با رنگ روشن انتخاب کنید و این گونه روشنایی فضای خانه خود را چندین برابر کنید.

از تاثیرات کاغذ دیواری گل دار با رنگ پس زمینه تیره در دکوراسیون این است که اگر آن را درست رو به روی پنجره نصب کنید، می توانید نور خورشید را به داخل خانه بازتاب دهید و این گونه فضایی ملایم و آرام برای خود ایجاد کنید. به طور کلی این کاغذ دیواری برای فضاهایی که نور آن کافی است، مناسب است.

تداعی فصل ها

از تاثیرات کاغذ دیواری گل دار در دکوراسیون این است که طراحان با استفاده از آن ها می توانند فصول سال را برای افراد تداعی کنند. کاغذ دیواری با گل های درشت بیشتر فصل تابستان و پاییز را تداعی می کند و کاغذ دیواری با گل های ریز شکوفه های بهاری را در ذهن افراد تداعی می کنند. رنگ هایی مانند صورتی غلیظ، زرد شنی و سبز های غلیظ رنگ هایی هستند که بیشتر نمایانگر تابستان هستند و رنگ هایی مانند نارنجی، قهوه ای، سبز تیره و قرمز بیشتر نمایانگر پاییز می باشند.

 

 

تغییر روحیه

از تاثیرات کاغذ دیواری گل دار در دکوراسیون این است که طراحان با استفاده از این سبک کاغذ دیواری می توانند فضای خانه را آرام و دلپذیر کنند و موجب شوند که روحیه افراد خانواده بهبود پیدا کند.

در این مقاله به این موضوع اشاره شد که کاغذ دیواری می تواند یکی از انتخاب های شما برای تغییر دکوراسیون منزلتان باشد. کاغذ دیواری راه راه یا گل دار هر کدام تاثیرات متفاوتی در دکوراسیون ایجاد می کنند و با هر کدام از این کاغذ دیواری ها می توانید فضای خانه را کوچک یا بزرگ نشان دهید، می توانید فضایی رسمی یا خودمانی ایجاد کنید و می توانید نور یک فضا را بیشتر یا کمتر کنید. به طور کلی هر کدام از این کاغذ دیواری ها تاثیرات متفاوتی دارند که بسته به سلیقه و فضای مورد نظر می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

آخرین مطالب بلاگ

نصب لمینیت بر روی سرامیک

یکی از بهترین کفپوش‌ها که مزایای زیادی دارد کفپوش لمینیت است. نصب لمینیت بر روی کاشی سرامیکی یکی از بهترین انتخاب‌ها است. مخصوصا زمانی که کاشی فرسوده باشد و دیگر نما و جلوه‌ای نداشته باشد. نصب لمینیت بر روی سرامیک بسیار راحت و آسان است و اصلا دردسر ندارد طول عمر بالا و طراحی خاص لمینیت‌ها آ‌ن‌ها را در برابر ضربه و رطوبت مقام کرده است و امروزه سبب شده تا لمینیت‌‌ها جای کفپوش‌های دیگر مثل سرامیک را ...

مشاهده بیشتر >

نصب لمینیت بر روی گرمایش کف

در دهه‌های اخیر بنا بر استقبال گسترده مردم از لمینیت‌ها و همچنین متقابلا پیشرفت سیستم گرمایشی کف ساختمان‌ها و جذب مشتریان زیادی به سوی این دو محصول، سوالاتی برای خریداران پیش می‌آید. سوالاتی از این قبیل که آیا استفاده لمینیت‌ها و سیستم گرمایشی با یکدیگر ممکن است؟ آیا در خانه‌ها و ساختمان‌هایی که به سیستم گرمایشی مجهز هستند می‌شود از پارکت لمینیت استفاده کرد؟قابل ذکر است که بگوییم با در نظر گرفتن ا...

مشاهده بیشتر >

نحوه ساخت لمینیت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی محصولات جدید و مناسبی برای دکوراسیون داخلی به بازار عرضه می‌گردند که ما امروز قصد معرفی یکی از این محصولات را داریم. لمینیت‌ ها نوعی از کفپوش‌ها هستند که امروز مورد استفاده عده کثیری از مردم و همچنین طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. همانطور که می‌دانید در چند دهه اخیر پارکت‌های چوبی به عنوان یکی از اصلی‌ترین رکن‌های تغییر دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما ب...

مشاهده بیشتر >

میزان عمق و دوام لمینیت

کفپوش لمینیت پوششی چند لایه است‌ که برای پوشاندن سطح کف مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این کفپوش از مواد اچ دی اف می‌باشد که رویِ بیرونی آن را لایه‌ای از جنس لمینیت پوشش داده است. همانطور که می‌دانید امروزه کفپوش‌های لمینیت یکی از پرطرفدارترین و مطرح‌ترین کفپوش‌ها در سطح دنیا است. دلیل آن نیز داشتن ویژگی‌های فوق العاده‌ای که نسبت به سایر کفپوش‌ها دارند، می‌باشد.مزایای‌لمینیت‌ها: ضد آب و رطوبت مق...

مشاهده بیشتر >

ثبت نظر جدید


logo-gray
امروزه به دلیل مشغله فراوان و صرفه جویی در زمان، امکان خرید به صورت آنلاین، یکی از ملزومات زندگی محسوب میگردد.به این منظور سایت پالاز آنلاین در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات فروش و با هدف سهولت انتخاب و خرید محصولات پالاز برای مشتریان راه اندازی شده است.
logo-samandehi
پالاز آنلاین

    شعب :

    خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر نبش کوچه حافظی پلاک1719 مجتمع الماس هوم سنتر خانه پالاز شریعتی

    نمایش روی نقشه ارتباط با تلگرام ارتباط با واتس اپ
    کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است.