کاغذدیواری مناسب برای پشت تلویزیون

کاغذدیواری مناسب برای پشت تلویزیون

یکی از نقطه های کانونی در هر خانه ای، تلویزیون است و علت آن این است که شما تلویزیون را در بخشی از خانه قرار می دهید که در هر زاویه ای از آن قرار گرفتید، باز هم قادر باشید، آن را ببینید. حتی خانم های خانه دار نیز تلاش می کنند که تلویزیون را به گونه ای در خانه قرار دهند که حتی در زمان آشپزی نیز بتوانند به خوبی فیلم و برنامه مورد علاقه خود را از تلویزیون ببینند. اگر شما نیزعلاقمند هستید که بدانید بهترین مدل کاغذدیواری برای پشت تلویزیون چه مدلی می تواند باشد، به شما توصیه می شود این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

در واقع راه کارهای بسیاری وجود دارد که طرح دیوار پشت تلویزیون را تغییر دهید به طور مثال شما می توانید از سنگ، کناف و ... استفاده کنید ولی یکی از کارهای آسان و در عین حال مقرون به صرفه کاغذ دیواری است.

طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

همان گونه که آگاهی دارید هنگامی که تلویزیون روشن است، فیلم و نورهای زیادی از آن پخش می شود که در طولانی مدت می تواند چشم و ذهن شما را خسته کند. در نتیجه برای جلوگیری از خسته شدن چشم و مغز شما، این مقاله به شما توصیه می کند که از کاغذ دیواری با طرح خیلی ساده و در عین حال شیک برای پشت تلویزیون استفاده کنید.

 

 

همچنین اگر طرح مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون انتخاب نکنید، به مرور توجه شما پرت کاغذ دیواری می شود و این گونه نمی توانید با دقت کامل برنامه و فیلم مورد علاقه خود را از تلویزیون مشاهده کنید.

رنگ کاغذی دیواری پشت تلویزیون

در زمان انتخاب کاغذ دیواری به رنگ و طرح های درون کاغذ دیواری توجه کنید و سعی کنید طرح هایی را انتخاب کنید که با رنگ پس زمینه کاغذ دیواری آن خیلی به هم نزدیک باشند. درواقع اگر کاغذ دیواری انتخاب کنید که رنگ پس زمینه آن با رنگ طرح های آن در یک طیف رنگی قرار نگرفته باشند، باعث می شود که کاغذ دیواری به چشم شما شلوغ بیاید و این گونه تمرکز خود را در حین دیدن تلویزیون از دست بدهید.

هم چنین باید به این نکته توجه کنید که اگر دوست دارید که فضای خانه شما تبدیل به یک سینما شود، باید از رنگ های تیره به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده کنید. سعی کنید رنگ این کاغذ دیواری را متضاد با رنگ های دیگر اتاق انتخاب کنید و حتی می توانید با نصب همان کاغذ دیواری ولی با رنگی روشن بر روی دیوار رو به روی تلویزیون، تصویری متفاوت و جذاب خلق کنید.

انواع طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری هایی که کاملا مناسب با فضای پشت تلویزیون باشد، انواع و طرح های مختلفی دارند که در ادامه انواع این کاغذ دیواری ها معرفی می شوند.

کاغذ دیواری طرح سنگ

یکی از ایده های جذاب و دوست داشتنی، استفاده از سنگ به ویژه سنگ آنتیک به عنوان تزیین پشت تلویزیون می باشد. ولی از آن جایی که این گونه طراحی، قیمت بسیار بالایی دارد، این مقاله به شما توصیه می کند که از کاغذ دیواری با طرح سنگ استفاده کنید.

 

 

شما می توانید از کاغذ دیواری های سه بعدی طرح سنگ استفاده کنید تا فضایی کاملا جذاب و مشابه با نمونه های سنگ واقعی را ایجاد کنید. همچنین استفاده از طرح های کاغذ دیواری نسبت به طرح های سنگ واقعی نه تنها مقرون به صرفه است بلکه نیاز است تا زمان کمتری را صرف آن کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

برای طراحی پشت تلویزیون شما می توانید از انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های مختلف بهره مند شوید. به طور مثال شما می توانید از طرح گل، منظره یا هر طرح دیگری استفاده کنید.

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه یکی دیگر از انتخاب های شما برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون است که در حال حاضر طرفداران به خصوص خودش را دارد و بر اساس سبک و دکوراسیون خانه شما می تواند انتخاب خوبی باشد.

البته توصیه این مقاله این است که حتی المقدور از طرح کاغذ دیواری راه راه برای طراحی فضای پشت تلویزیون استفاده نکنید چرا که سایر طرح ها می توانند فضای جذاب تری را برای شما ایجاد کنند.

 

 

 

کاغذ دیواری های هندسی

در بازار امروز طرح های کاغذ دیواری هندسی متفاوتی وجود دارد. این طرح ها می توانند در حد دایره و یا چند ضلعی ساده باشند و یا دارای طرح های پیچیده و شلوغ باشند. انتخاب هر کدام از این طرح ها بستگی به خود شما دارد ولی توصیه مقاله این است که از طرح های ساده برای پشت تلویزیون استفاده کنید.

کاغذ دیواری با طرح گل

افراد بسیاری کاغذ دیواری با طرح گل های درشت و بزرگ را ترجیح می دهند چرا که بر اساس طرح بخصوصی که دارند، به راحتی توجه دیگران را به این بخش از خانه جلب می کنند. البته کاغذ دیواری با طرح گل ریز نیز طرفداران به خصوص خودش را دارد و انتخاب هر کدام از این کاغذ دیواری ها بستگی به شخصیت و سلیقه خود شما دارد.

البته توصیه این مقاله به شما این است که چنان که قصد انتخاب کاغذ دیواری با طرح گل درشت را دارید، سعی کنید کاغذ دیواری هایی انتخاب کنید که مرکز آن خالی باشد و گل ها در حاشیه و اطراف تلویزیون قرار گیرند. هم چنین بهتر است از طرح های گرافیکی و مدرن طرح گل استفاده کنید چرا که فقط شکل و حالت گل را نمایش می دهد و جزییات آن را نمایش نمی دهد.

 

 

کاغذ دیواری طرح کلاسیک

برای انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون باید به سبک مبلمان خود نیز توجه کنید. در صورتی که سبک مبلمان، لوستر و پرده شما به سبک کلاسیک است بهتر است از کاغذ دیواری با طرح کلاسیک استفاده کنید. توصیه این مقاله این است که رنگ کاغذ دیواری با سایر وسایل خانه آن چنان تضاد رنگی نداشته باشد.

در انتها نیز بیان این نکته خالی از لطف نیست، اگر دوست دارید که یک فضای جدید و زیبا در پشت تلویزیون خود ایجاد کنید، توصیه این مقاله این است که از نورپردازی زاویه دار استفاده کنید تا بتوانید سه بعدی بودن طرح کاغذدیواری را چند برابر کنید و فضایی متفاوت برای خود و دیگران ایجاد کنید.

در این مقاله به این موضوع اشاره شد که تلویزیون یک نقطه کانونی در هر خانه محسوب می شود، پس بهتر است از کاغذ دیواری با طرح های ساده و شیک استفاده شود تا نه تنها تمرکز شما در حین دیدن فیلم از دست نرود بلکه خانه شما نما و جذابیت خود را از دست ندهد. همچنین در این مقاله چندین توصیه دیگر در انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای پشت تلویزیون ارائه شده است که توصیه می کنم حتما مطالعه کنید.

آخرین مطالب بلاگ

عواملی که قیمت لمینیت را تحت تاثیر قرار می‌دهند

امروزه اکثر مردم به فکر راه‌هایی برای تغییر دکوراسیون‌ منزلشان هستند اما به راستی چه تغییری می‌توانند فضای درونی منزل را به کلی دگرگون‌ کند؟ از آنجایی که کفپوش‌ها بیشترین سهم را در فضای یک ساختمان دارند و فضای بزرگی در هر منزل اختصاص به کف‌پوش دارد، اغلب مردم به سراغ تعویض کفپوش‌ها می‌روند. ابتدا باید در نظر داشت که چه نوع کفپوشی برای استفاده کم هزینه و به صرفه‌تر می‌باشد؟با توجه به آمار و تحقیقات...

مشاهده بیشتر >

ضخامت لمینیت ها

ضخامت لمینیت‌ها مهم‌تر از طرح و رنگ آن هاست. کفپوش لمینیت در انواع طرح‌های چوب های درختان تولید میشوند. ضخامت لمینیت‌های که در بازار جهانی موجود هستند عبارتند از: ۷میلی متر، ۸ میلی متر، ۱۰ میلی متر، ۱۲ میلی متر و ۱۵ میلی متر. شاید برای شما سوالی به وجود بیاید که این تفاوت ضخامت‌‌ها به چه دلیل است؟ ساخت و تولید لمینیت‌ها یک فرایند چهار لایه است که شامل: لایه هسته، لایه زیرین، لایه دکور و لایه پوششی...

مشاهده بیشتر >

چرا لمینیت صدا می دهد؟

قطعا تا کنون درباره‌یِ صدا دادن پارکت‌های چوبی یا لمینیت‌ها شنیده‌اید و در خرید آن‌ها دچار دودلی شده‌اید. به نظر شما علت اصلی صدا دادن لمینیت‌ها در چیست؟ آیا همه کفپوش‌های لمینیت‌ بعد از مدتی دچار این مشکل می‌شوند؟ سوالاتی از این قبیل که مطرح‌ شد ممکن است سوال خیلی از شما‌ها باشد؛ اما اگر تا به حال به سراغ پاسخ این سوالات نرفته اید پس بهتر است تا پایان مقاله با ما‌ همراه باشید که تا حدودی ابهامات ...

مشاهده بیشتر >

آموزش اندازه‌گیری کف برای خرید لمینیت

همان طور که می‌دانید قبل از خرید پارکت‌های لمینیت باید با دقت مکان مورد نظر را اندازه‌گیری کرد. اندازه‌گیری باید دقیق باشد و تمامی نکات لازم در آن رعایت شود. اگر شما یک اندازه‌گیری دقیق داشته باشید پارکت لمینیت شما بسیار زیبا دیده می‌شود. اگر شما قصد دارید که پارکت لمینیت خود را سفارش دهید، باید قبل از خرید، متراژ مورد نظر خود را اندازه‌گیری کنید.اندازه‌گیری کف محل مورد نظر کار بسیار راحتی می‌باشد...

مشاهده بیشتر >

ثبت نظر جدید


logo-gray
امروزه به دلیل مشغله فراوان و صرفه جویی در زمان، امکان خرید به صورت آنلاین، یکی از ملزومات زندگی محسوب میگردد.به این منظور سایت پالاز آنلاین در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات فروش و با هدف سهولت انتخاب و خرید محصولات پالاز برای مشتریان راه اندازی شده است.
logo-samandehi
پالاز آنلاین

    شعب :

    خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر نبش کوچه حافظی پلاک1719 مجتمع الماس هوم سنتر خانه پالاز شریعتی

    نمایش روی نقشه ارتباط با تلگرام ارتباط با واتس اپ
    کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است.