تاثیر انتخاب کاغذدیواری روی بزرگ‌تر یا کوچک نشان دادن فضا

تاثیر انتخاب کاغذدیواری روی بزرگ‌تر یا کوچک نشان دادن فضا

امروزه به دلیل شرایط بد اقتصادی مردم مجبور هستند برای زندگی از خانه‌های کوچک و آپارتمانی استفاده کنند. شما می‌توانید با انتخاب یک کاغذدیواری خاص و ویژه حسی خاص را به خانه خود القا کنید. انتخاب یک کاغذ دیواری با یک رنگ مناسب باعث می‌شود که منزل شما دنج به نظر آید و صفا و صمیمیت در آن بیشتر شود.

اکثر افراد برای زیبایی منزل خود به جای استفاده از رنگ کردن دیوارها، از کاغذ دیواری استفاده کرده‌اند. نصب کاغذ دیواری راحت است و این نیز یکی از دلایل استفاده از کاغذ دیواری به شمار می‌رود.

از طرفی استفاده از کاغذدیواری با طرح‌های سه بعدی و رنگ‌های خاص بر روی دیوار‌ها میتواند نشان از سلیقه زیبای شما باشد. در این مقاله ما سعی کرده‌ایم نکاتی را بگوییم که با رعایت کردن این نکات می‌توان فضای خانه را بزرگ یا کوچک نشان داد.

انتخاب کاغذ دیواری با رنگ مناسب برای بزرگ‌تر نشان دادن فضا

امروزه کاغذ دیواری ابزاری شده است که اکثر مردم برای زیباتر شدن فضای داخلی از آن استفاده می‌کنند. این ابزار می‌تواند در بزرگتر نشان دادن فضای منزل شما نیز تاثیر داشته باشد. همانطور که می‌دانید کاغذ دیواری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود که انتخاب مناسب کاغذ دیواری در بزرگ یا کوچک نشان دادن فضای خانه شما بسیار موثر است. اگر شما در انتخاب کاغذ دیواری از نکات مهم چشم پوشی کنید باعث می‌شود فضای خانه بسیار کسل کننده و دلگیر به نظر رسد.

از کاغذ دیواری‌هایی که رنگ روشن دارند، استفاده کنید.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با رنگ روشن فضای خانه را دلبازتر می‌کند. اولین نکته در بزرگ نشان دادن خانه استفاده از رنگ خنثی می‌باشد. بهترین گزینه برای بزرگتر نشان دادن فضاهایی مانند سالن پذیرایی کوچک یا اتاق خواب کوچک استفاده کردن از رنگ‌های خنثی برای کاغذ دیواری است. انتخاب این رنگ کاغذ دیواری علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضا باعث دلبازتر شدن نیز می‌شود.

 

 

استفاده از کاغذ دیواری‌های رنگ شاد در کنار رنگ روشن

شاید شما از استفاده از رنگ شاد کنار رنگ روشن ترس داشته باشید. اما باید بدانید که استفاده از رنگ‌های شاد در کنار رنگ روشن یک انتخاب عالی به شمار می‌رود. این انتخاب باعث می‌شود که فضا دلبازتر به نظر رسد و وجود لکه‌های شاد  فضا را از بی روحی در می‌آورد. برای انتخاب این کاغذ دیواری باید ترس را کنار گذاشته و یک انتخاب هوشمندانه انجام دهید.

استفاده از رنگ‌های پاستیلی برای ایجاد آرامش کافی در خانه

خانه محلی است که باید در آن آرامش زیادی باشد. همچنین مکانی است که اعضای خانواده کنار هم جمع می‌شود پس باید دارای آرامش زیادی باشد تا افراد بتوانند آرامش کافی برسند. رنگ‌هایی که در دکوراسیون خانه استفاده می‌شود نقش موثری را در ایجاد آرامش منزل شما دارد. استفاده از رنگ پاستیلی در انتخاب کاغذدیواری منزل میتواند شما را به آنچه انتظار دارید برساند.

استفاده کردن از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار در کنار کاغذ دیواری ساده

اکثر مردم برای انتخاب کاغذ دیواری از یک رنگ استفاده می‌کنند که ما انجام این کار را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. این کار باعث می‌شود که تمام مرز دیوار ها از بین برود. در هنگام نصب کاغذ دیواری یک دیوار را به عنوان دیوار کانونی در نظر گرفته و آن را با کاغذ دیواری‌های طرحدار و بقیه دیوارها را با کاغذ دیواری‌های ساده و بدون طرح بپوشانید. این کار باعث می‌شود که فضای خانه دارای عمق زیاد شود و بزرگتر از حد واقعی خود به نظر آید.

استفاده از کاغذ دیواری‌های سه بعدی

کاغذ دیواری‌های سه بعدی یک نوع ازکاغذ دیواری به شمار می‌رود که مخاطب خود را در درون آن طرح احساس می‌کند. برای مثال اگر از کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل در اتاق خواب یا اتاق پذیرایی استفاده کنید، مخاطب با نگاه کردن به آن حضور در جنگل را حس می‌کند. پس استفاده از این نوع کاغذ دیواری، به فضا عمق می‌دهد و باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می‌شود.

استفاده از کاغذ دیواری راه راه

یکی دیگر از گزینه‌های مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری برای منزل‌های کوچک، استفاده از کاغذ دیواری‌های طرح راه راه است. اگر منزل شما ارتفاع کمی دارد و کوچک است، پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های عمودی است که باعث شود سقف مرتفع‌تر احساس شود. اگر اتاق خواب شما دارای عرض کمی است استفاده از کاغذ دیواری‌هایی که دارای طرح راه راه افقی هستند می‌تواند آن را پهن تر  نشان دهد.

استفاده از کاغذ دیواری ساده و مینیمال

اگر شما برای منزل نقلی خود به دنبال کاغذ دیواری هستید پیشنهاد ما به شما انتخا کاغذ دیواری‌هایی با طرح ساده و مینیمال است. اگر کاغذ دیواری شما دارای طرح شلوغ باشد، باعث شلوغ شدن فضا می‌شود. پس هنگام خرید کاغذ دیواری حتما به این نکته نیز توجه لازم را داشته باشید.

استفاده از کاغذ دیواری هماهنگ با مبلمان

استفاده از رنگ‌های مختلف در فضای خانه باعث شلوغی می‌شود و فضا کوچکتر به نظر می‌رسد. بهتر است در انتخاب رنگ کاغذ دیواری از رنگی انتخاب کنید که هماهنگ با رنگ مبلمان فضای شما باشد. در اینصورت شلوغی فضا به چشم نمی‌آید. با رعایت کردن این نکته نیز میتوانید در دلباز نشان دادن منزل خود سهیم باشید.

 

 

انتخاب کاغذ دیواری با طرح هندسی

انتخاب کاغذ دیواری‌هایی با طرح هندسی مناسب برای افرادی است که قصد دارند حتما از کاغذ دیواری طرحدار در منزل کوچک خود استفاده کنند. کاغذ دیواری‌هایی که از طرح هندسی در آنا استفاده شده است به دلیل اینکه پشت سرهم تکرار شده‌اند به مخاطب این حس را می‌دهد که این طرح‌ها تمامی ندارند و همین موضوع باعث می‌شود که فضا بزرگتر به نظر رسد.

کوچک تر نشان دادن فضای خانه

کاغذ دیواری‌هایی که در آنها از طرح‌های درشت استفاده شده است می‌تواند فضای خانه را کوچکتر نشان دهد. از این کاغذ دیواری‌ها سعی کنید بیشتر در فضاهایی استفاده کنید که بزرگ هستند. با انتخاب این نوع از کاغذ دیواری می‌توانید فضای مورد نظر را کوچکتر و دنج‌تر جلوه دهید.

کلام آخر:

در اینجا سعی کرده‌ایم به شما درباره انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای منازل کوچک نکاتی را ذکر کنیم. برای بزرگ تر نشان دادن منازل کوچک یکی از بهترین راه‌ها انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری استفاده شده در منزل است. در انتخاب کاغذ دیواری برای منزل خود دقت کافی را داشته باشید تا کوچکی منزل شما به چشم نیاید.

آخرین مطالب بلاگ

عواملی که قیمت لمینیت را تحت تاثیر قرار می‌دهند

امروزه اکثر مردم به فکر راه‌هایی برای تغییر دکوراسیون‌ منزلشان هستند اما به راستی چه تغییری می‌توانند فضای درونی منزل را به کلی دگرگون‌ کند؟ از آنجایی که کفپوش‌ها بیشترین سهم را در فضای یک ساختمان دارند و فضای بزرگی در هر منزل اختصاص به کف‌پوش دارد، اغلب مردم به سراغ تعویض کفپوش‌ها می‌روند. ابتدا باید در نظر داشت که چه نوع کفپوشی برای استفاده کم هزینه و به صرفه‌تر می‌باشد؟با توجه به آمار و تحقیقات...

مشاهده بیشتر >

ضخامت لمینیت ها

ضخامت لمینیت‌ها مهم‌تر از طرح و رنگ آن هاست. کفپوش لمینیت در انواع طرح‌های چوب های درختان تولید میشوند. ضخامت لمینیت‌های که در بازار جهانی موجود هستند عبارتند از: ۷میلی متر، ۸ میلی متر، ۱۰ میلی متر، ۱۲ میلی متر و ۱۵ میلی متر. شاید برای شما سوالی به وجود بیاید که این تفاوت ضخامت‌‌ها به چه دلیل است؟ ساخت و تولید لمینیت‌ها یک فرایند چهار لایه است که شامل: لایه هسته، لایه زیرین، لایه دکور و لایه پوششی...

مشاهده بیشتر >

چرا لمینیت صدا می دهد؟

قطعا تا کنون درباره‌یِ صدا دادن پارکت‌های چوبی یا لمینیت‌ها شنیده‌اید و در خرید آن‌ها دچار دودلی شده‌اید. به نظر شما علت اصلی صدا دادن لمینیت‌ها در چیست؟ آیا همه کفپوش‌های لمینیت‌ بعد از مدتی دچار این مشکل می‌شوند؟ سوالاتی از این قبیل که مطرح‌ شد ممکن است سوال خیلی از شما‌ها باشد؛ اما اگر تا به حال به سراغ پاسخ این سوالات نرفته اید پس بهتر است تا پایان مقاله با ما‌ همراه باشید که تا حدودی ابهامات ...

مشاهده بیشتر >

آموزش اندازه‌گیری کف برای خرید لمینیت

همان طور که می‌دانید قبل از خرید پارکت‌های لمینیت باید با دقت مکان مورد نظر را اندازه‌گیری کرد. اندازه‌گیری باید دقیق باشد و تمامی نکات لازم در آن رعایت شود. اگر شما یک اندازه‌گیری دقیق داشته باشید پارکت لمینیت شما بسیار زیبا دیده می‌شود. اگر شما قصد دارید که پارکت لمینیت خود را سفارش دهید، باید قبل از خرید، متراژ مورد نظر خود را اندازه‌گیری کنید.اندازه‌گیری کف محل مورد نظر کار بسیار راحتی می‌باشد...

مشاهده بیشتر >

ثبت نظر جدید


logo-gray
امروزه به دلیل مشغله فراوان و صرفه جویی در زمان، امکان خرید به صورت آنلاین، یکی از ملزومات زندگی محسوب میگردد.به این منظور سایت پالاز آنلاین در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات فروش و با هدف سهولت انتخاب و خرید محصولات پالاز برای مشتریان راه اندازی شده است.
logo-samandehi
پالاز آنلاین

    شعب :

    خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر نبش کوچه حافظی پلاک1719 مجتمع الماس هوم سنتر خانه پالاز شریعتی

    نمایش روی نقشه ارتباط با تلگرام ارتباط با واتس اپ
    کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است.