ضدحریق بودن موکت‌های هتلی

ضدحریق بودن موکت‌های هتلی

آیا در مکان پر رفت و آمد مشغول به فعالیت هستید؟ آیا هتل‌دار هستید و یا مسافرخانه دارید؟ تا چه اندازه به ایمنی و سلامت محیط اطراف خود و مسافرانی که به شما مراجعه می‌کنند اهمیت می‌دهید؟ تا چه اندازه به دنبال آن هستید تا فضای اطراف خود را با زیبایی و هارمونی و ترکیب رنگ مناسب و از طرف دیگر با استاندارد و ایمنی بالا تطبیق دهید؟ ما به شما پیشنهادی ارائه می‌دهیم که در برگیرنده‌ی تمام موارد فوق است؛ محصولی که زیبایی، تنوع، کیفیت، کارایی و در عین حال ایمنی و سلامت را برای شما و محیط اطراف‌تان به ارمغان می‌آورد. در رابطه با انتخاب موکت و کف‌پوش هتل و یا دیگر مکان‌های عمومی و پر رفت و آمد، باید نهایت دقت خود را به کار گیرید تا علاوه بر ارائه‌ی زیبایی، امنیت و آسایش را به مراجعین خود هدیه دهید. کف‌پوش مناسب هتل و یا مکان‌های پر تردد باید ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص خود را داشته باشند.

اگر به دنبال موکت و کفپوش مناسب برای هتل و یا مسافر خانه خود هستید، برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم. پیشنهاد طلایی ما به شما استفاده از موکت‌های ضد حریق هتلی است. امروز می‌خواهیم دلایل معرفی این نوع موکت را به شما عزیزان توضیح دهیم؛ تا با آگاهی هرچه تمام تر موکت مورد نظرخود را پیدا کنید. هتل و مسافرخانه‌ها، از مراکز پر رفت و آمد و شلوغ به حساب می‌آید؛ این تردد بالا ایجاب می‌کند که  محصول متفاوت‌تری را انتخاب کنید؛ بنابراین موکتی که برای این مکان‌ها استفاده می شود، باید دارای قابلیت‌های خاص و ویژه‌ای باشد.

روزانه نفرات زیادی برای اقامت به هتل‌ها و مسافرخانه‌ها مراجعه می‌کنند. رفت و آمد این جمعیت بسیار زیاد، ایجاب می‌کند تا جنس موکت‌های استفاده شده در این مراکز، از تراکم بالاتری برخوردار باشد، تا به هنگام رفت و آمد افراد، آسیب کمتری را متحمل شود. علاوه بر آن باید رسیدگی به نظافت این موکت‌ها نیز حدالامکان راحت باشد.

همانطور که می‌دانید، هر قسمت از هتل، رنگ‌بندی و دکوراسیون خاص خود را دارد بنابراین برای هر قسمت از آن، باید موکت مخصوص به آن فضا و با تنوع و رنگ منحصر به فرد، انتخاب شود. در ادامه باید گفت که احتمال وقوع سوانح و اتفاقات احتمالی، در مکان‌های عمومی نسبتا زیاد است.  این احتمال نسبتا زیاد، ما را به این مهم وا می‌دارد که جوانب احتیاط را در نظر بگیریم و آسیب‌های احتمالی ناشی از وقوع این اتفاقات را به حداقل برسانیم.

 

 

از جمله مواردی که در مکان‌های عمومی به چشم میخورد، آتش سوزی و حریق است. آتش سوزی اتفاقی ناگهانی است؛ که وقوع آن گاها از موارد بسیار ساده و ابتدایی صورت میگیرد. ما برای به حداقل رساندن این آسیب‌ها، توصیه میکنیم از کف‌پوش و موکت‌های ضد حریق استفاده کنید تا آسیب‌های مالی و جانی را به حداقل برسانید. این موکت‌ها، با مقاومتی که در برابر آتش دارند از شعله‌ور شدن آن جلوگیری کرده و شعله‌های آتش را توسعه نمی دهند. انتخاب این نوع از موکت‌ها، انتخاب محتاطانه ایست که ایمنی را به فضای شما هدیه می‌دهد، و ضرر و زیان ناشی از آتش سوزی را برای شما کاهش میدهد.

به طور کلی این نوع موکت با میزان بالاتری از مقاومت طراحی شده که برای مکان‌های عمومی و مواجهه با سوانح بسیار مناسب است و دارای استاندارد‌های لازم در این خصوص میباشد. همچنین شما می‌توانید با انتخاب این نوع موکت به خانه‌های خود ایمنی را هدیه کنید و منزل‌تان را به موکت‌های ضد حریق مزین کنید.

آتش سوزی اتفاقی سریع و ناگهانی است که در عرض چند ثانیه می‌تواند به وقوع بپیوندد؛ از آنجا که باید خطرات احتمالی را پیش بینی و از وقوع آنها پیشگیری کنیم، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا موکت منزل خود را با قابلیت ضد حریق انتخاب کنید؛ تا حریم خانه شما از امنیت کافی برخوردار شود. این موکت‌ها، به میزان قابل توجهی ایمنی منزل شما را تامین میکند. آن‌ها با قابلیت بسیار بالا در برابر آتش، مقاومت زیادی داشته و با خاصیت عدم اشتعال پذیری از منزل شما محافظت می‌کنند.

همانطور که مستحضرید؛ در زمانی که آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد، شعله‌‌ها به سرعت فراگیر میشوند و خطر سوختگی، تنفس گاز و نهایتا مرگ در کمین شماست؛ با انتخاب این موکت ، تا درصد بسیار بالایی از صدمه‌های مالی و جانی در امان خواهید ماند. این موکت‌ها، از جنسی طراحی شده که در مقابل آتش بسیار مقاوم است و قابلیت عدم توسعه دهندگی آتش را به شما هدیه میدهد؛ تا شما و خانه‌هایتان از آتش‌سوزی‌های مهیب و سهمگین در امان بمانید.

‌شما مشتریان عزیز می‌توانید، با خرید موکت‌های ضد حریق، واکنش در برابر خطر احتمالی آتش سوزی را به حداقل برسانید؛ جنس این موکت طوری طراحی شده که تحمل بسیار بالایی در برابر شعله‌های آتش دارد و شما را در امان نگه میدارد. شرکت ما قصد دارد تا با ارائه موکت‌های ضد حریق به شما عزیزان، تبعات آتش‌سوزی را به کمترین حالت ممکن برساند و ایمنی را به شما ارزانی کند؛ هزینه‌ای که شما برای خرید این موکت‌ها انجام می‌دهید، در واقع هزینه‌ای در قبال دریافت کارایی و قابلیت‌های منحصر به فرد این موکت است.

 

 

پس اگر به تامین سلامتی و ایجاد ایمنی در هتل یا منزل خود می‌اندیشید، بدون شک باید موکت‌های ضد حریق را انتخاب کنید. در نهایت باید گفت که انتخاب این نوع موکت نوعی اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد تا از تجهیزات و لوازمات خود مراقبت و مواظبت کافی و لازم را داشته باشید. یک انتخاب با آگاهی و تامل، میتواند شما عزیزان را از وقوع احتمالات و اتفاقات ناخوشایند در امان بدارد. این موکت‌ها با استاندارد‌های روز دنیا مطابقت دارند، و از جنسی خاص، با تراکم بالاتری نسبت به دیگر موکت ها بر خوردار هستند.

به طور کلی موکت‌های هتلی، برای مکان‌های پر رفت و آمد، شلوغ و در معرض جمعیت‌های زیاد به شدت توصیه میشوند؛ و از مهم‌ترین عوامل این توصیه می‌توان به: قابلیت شست و شو، تراکم بالا، تحمل در برابر مشتعل شدن، تنوع رنگ متناسب با هر دکوراسیون و فضای خاصی، اشاره کرد؛ که مجموع این قابلیت ها، این موکت را متمایز کرده و آن را به انتخابی مطمعن تبدیل می کند . با خرید موکت های ضد حریق هتلی، میزان ایمنی مکان مورد نظر خود را، دو چندان کنید و آسیب های احتمالی  از سانحه ی آتش سوزی را به حداقل برسانید.

آخرین مطالب بلاگ

نصب لمینیت بر روی سرامیک

یکی از بهترین کفپوش‌ها که مزایای زیادی دارد کفپوش لمینیت است. نصب لمینیت بر روی کاشی سرامیکی یکی از بهترین انتخاب‌ها است. مخصوصا زمانی که کاشی فرسوده باشد و دیگر نما و جلوه‌ای نداشته باشد. نصب لمینیت بر روی سرامیک بسیار راحت و آسان است و اصلا دردسر ندارد طول عمر بالا و طراحی خاص لمینیت‌ها آ‌ن‌ها را در برابر ضربه و رطوبت مقام کرده است و امروزه سبب شده تا لمینیت‌‌ها جای کفپوش‌های دیگر مثل سرامیک را ...

مشاهده بیشتر >

نصب لمینیت بر روی گرمایش کف

در دهه‌های اخیر بنا بر استقبال گسترده مردم از لمینیت‌ها و همچنین متقابلا پیشرفت سیستم گرمایشی کف ساختمان‌ها و جذب مشتریان زیادی به سوی این دو محصول، سوالاتی برای خریداران پیش می‌آید. سوالاتی از این قبیل که آیا استفاده لمینیت‌ها و سیستم گرمایشی با یکدیگر ممکن است؟ آیا در خانه‌ها و ساختمان‌هایی که به سیستم گرمایشی مجهز هستند می‌شود از پارکت لمینیت استفاده کرد؟قابل ذکر است که بگوییم با در نظر گرفتن ا...

مشاهده بیشتر >

نحوه ساخت لمینیت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی محصولات جدید و مناسبی برای دکوراسیون داخلی به بازار عرضه می‌گردند که ما امروز قصد معرفی یکی از این محصولات را داریم. لمینیت‌ ها نوعی از کفپوش‌ها هستند که امروز مورد استفاده عده کثیری از مردم و همچنین طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. همانطور که می‌دانید در چند دهه اخیر پارکت‌های چوبی به عنوان یکی از اصلی‌ترین رکن‌های تغییر دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما ب...

مشاهده بیشتر >

میزان عمق و دوام لمینیت

کفپوش لمینیت پوششی چند لایه است‌ که برای پوشاندن سطح کف مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این کفپوش از مواد اچ دی اف می‌باشد که رویِ بیرونی آن را لایه‌ای از جنس لمینیت پوشش داده است. همانطور که می‌دانید امروزه کفپوش‌های لمینیت یکی از پرطرفدارترین و مطرح‌ترین کفپوش‌ها در سطح دنیا است. دلیل آن نیز داشتن ویژگی‌های فوق العاده‌ای که نسبت به سایر کفپوش‌ها دارند، می‌باشد.مزایای‌لمینیت‌ها: ضد آب و رطوبت مق...

مشاهده بیشتر >

ثبت نظر جدید


logo-gray
امروزه به دلیل مشغله فراوان و صرفه جویی در زمان، امکان خرید به صورت آنلاین، یکی از ملزومات زندگی محسوب میگردد.به این منظور سایت پالاز آنلاین در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات فروش و با هدف سهولت انتخاب و خرید محصولات پالاز برای مشتریان راه اندازی شده است.
logo-samandehi
پالاز آنلاین

    شعب :

    خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر نبش کوچه حافظی پلاک1719 مجتمع الماس هوم سنتر خانه پالاز شریعتی

    نمایش روی نقشه ارتباط با تلگرام ارتباط با واتس اپ
    کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است.